محصولات ارگانیک گیلان

ما محصولات کشاورزان و تولیدکنندگان گیلانی را مستقیم به دست شما می رسانیم.

ما دو تا دوست صمیمی هستیم (شایان فدوی و بابک فومنی) که زیر بار هر کاری نرفتیم. دوست نداشتیم هر کاری که صرفا هدفش پول درآوردن باشه و هیچ هماهنگی با روحیات ما نداره رو انجام بدیم. خیلی گشتیم تا بتونیم کاری رو پیدا کنیم که هم دوسش داشته باشیم، هم کار مفیدی باشه تا بتونیم با کارمون زندگی کنیم. اینقدر گشتیم که خسته و نامید شدیم و کارهای مختلفی انجام دادیم تا زمانی که خرداد 99 رسیدیم به پروژه ای به اسم عطر گیلان. ما تو فروشگاه اینترنتی عطر گیلان می خوایم کارمون رو روی 3 تا محور بنا کنیم.

معرفی فرهنگ گیلان به مردم
معرفی محصولات با کیفیت گیلانی
حمایت از کشاورزها، زنبوردار و تولید کننده گیلانی

معیار ما برای انتخاب افرادی که باهاشون کار می کنیم چیه؟

  • روش کار کشاورز (مثلا زنبور داری که فقط به صورت طبیعی شهد می گیره و از شکر استفاده نمی کنه)
    در روند تولید محصول از موادی که به سلامت مصرف کننده آسیب میزنه استفاده نشه. (مثلا در زمان شهد گیری، زنبوردار از آنتی بیوتیک برای زنبورها استفاده نکنه.)
  • کیفیت محصول نهایی
  • رضایت مشتریان اینترنتی و فیزیکی (بازخوردی که شما بعد از استفاده محصول به ما می دین برامون خیلی مهمه. همچنین ما قبل از اینکه بازخورد مشتری های سایتمون رو ببینیم، از مشتری های فیزیکی بازخورد گرفتیم. چجوری؟ اکثر کشاورزهایی که ما برای همکاری انتخاب می کنیم، در زمینه تولید محصول خودشون با سابقه هستن و مشتری ها از طریق تبلیغ دهان به دهان اونا رو به بقیه معرفی می کنن. این یکی از معیارهای ما برای انتخاب افراد هست که مشتریای خودشون درصد بالایی از رضایت رو از محصول داشته باشن و اونا رو به بقیه معرفی کنن.)

ما تازه شروع کردیم به انجام این کار و در راستای رسیدن به 3 تا هدفمون که معرفی فرهنگ گیلان، محصولات با کیفیت گیلان و حمایت از کشاورز هست از هر ایده و طرحی که از طرف شما مطرح بشه برای کمک به این اهداف، استقبال می کنیم و خوشحال می شیم تا در کنار شما بخوایم به گیلان کمک کنیم.